Tryb online – jak skorzystać maksymalnie

Już za kilka dni Międzynarodowa Konferencja Borówkowa tym razem odbywająca się w wersji online. Ta formuła ma pewne ograniczenia, ale też stwarza sporo nowych, niewykorzystanych dotąd możliwości. Udział w tym wydarzeniu zapewni przede wszystkim możliwość zdobycia najnowszej wiedzy o uprawie borówki, wysłuchania ciekawych wykładów, zadawania pytań prelegentom jak również poznania oferty wystawców.

Krok 1. Rejestracja i zakup biletu na stronie https://konferencjaborowkowa.pl/ Można też skorzystać z darmowej Rejestracji, ale zapewnia ona dostęp tylko do strefy EXPO i nie daje możliwości uczestnictwa w wykładach. Rejestracja – https://konferencjaborowkowa.pl/rejestracja/

Krok 2. Po opłaceniu biletu na adres mailowy wysyłany jest bilet wraz z kodem dostępu. Można już wcześniej wejść na platformę i dokonać Rejestracji wpisując swoje dane. Te dane będą wyświetlane jako dane uczestnika. Podając swój indywidualny Kod z biletu, można skorzystać ze wszystkich funkcji platformy. Uwaga na jednym kodzie można się zalogować na platformę tylko z jednego urządzenia!

Link do platformy wydarzenia – https://konferencjaborowkowa.wydarzeniaonline.pl/

Krok 3. Funkcje platformy:

  • Strefa wydarzenia – to punkt, z którego tuż po rejestracji uczestnik zaczyna przygodę z  wydarzeniem online
  • Scena Live –  to tutaj odbywa się główna część wydarzenia (transmisja wykładów na żywo). Dostępny jest czat z możliwością zadawania pytań prelegentom. Pod sceną znajduje się opisy sponsorów tegorocznej edycji.
  • Strefa Expo – jest to strefa wystawców gdzie możemy zapoznać się ze ofertą wystawców, porozmawiać z konsultantami poprzez czat lub wideokonferencje. Można tu zostawić swoją wizytówkę danej firmie, lub pobrać ciekawe materiały z ofertą wystawcy.
  • Strefa networkingu –tu zapraszamy na specjalne spotkanie o godzinie 11.20  (w przerwie miedzy wykładami). Zaproszony ekspert opowie jakie mogą skutki zjawisk pogodowych (w tym gradobicia) i jak można się przed nimi ustrzec.
  • Agenda – w tej zakładce można sprawdzić harmonogramu wykładów.
  • Prelegenci –  po kliknięciu w prelegenta rozwija się jego biogram oraz wykład jaki prowadzi z czasem jego trwania.
  • Partnerzy – po kliknięciu w dany logotyp przenosimy się na stronę firmy (wirtualne stoisko)

Krok 4. Zadawaj pytania w trakcie wykładów, odpowiedzi będą udzielne w dyskusji po zakończeniu każdej sesji wykładowej. Na pozostałe pytania postaramy się odpowiedzieć indywidualnie poprzez kontakt mailowy.

Krok 5. Skorzystaj ze strefy Networkingu. 4 marca o godzinie 11.20 krótki wykład na temat Ubezpieczenie jako element zarządzania ryzykiem pogodowym w uprawie borówki – poprowadzony przez eksperta Concordia Polska. Po nim dyskusja z udziałem uczestników.

Krok 6. Po konferencji wyślemy materiały konferencyjne ze streszczeniami wszystkich wykładów, w zależności od wybranej opcji w wersji elektronicznej (pdf.) lub drukowanej (książka).

Krok 7. Wróć do wybranych wykładów w dowolnym czasie przez 10 kolejnych dni, logując się na platformę wydarzenia ze swoim kodem (materiały będą udostępnione 24 godziny po zakończeniu Konferencji)

Krok po kroku. Jak się zalogować, jak korzystać z platformy i czerpać jak najwięcej korzyści prezentuje poniższy film:

 

#Najlepsi eksperci #Aktualne tematy #Najważniejsze Wydarzenie w Borówkowej Branży

IX Międzynarodowa Konferencja Borówkowa 3-4 marzec 2021 ONLINE