Organizator

W formie online

Podczas Międzynarodowej Konferencji Borówkowej 2020 nikt jeszcze nie przypuszczał, że nasze zachowania społeczne i możliwości spotkań zmienią się w tak diametralny sposób. No ale stało się – pandemia koronawirusa SARS-CoV-2 trwa i nie wiadomo, kiedy się skończy, a my musimy się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Dlatego też postawiliśmy kolejną, X Międzynarodową Konferencję Borówkową 2022 zorganizować w nieco odmiennej formule, online. Co to oznacza? Niestety, nie będziemy się mogli wszyscy spotkać tak, jak bywało to dotychczas, co nie oznacza jednak całkowitego braku kontaktów. Nowa forma Konferencji pozwoli nie tylko transmitować przygotowane wykłady i prowadzić dyskusje w gronie zaproszonych ekspertów, ale również umożliwi firmom, które aktywnie działają w borówkowej branży, zaprezentować swoją ofertę.

 

Strefa EXPO

Wybierz swój pakiet

Sprawdź jak może wyglądać Twoje wirtualne stoisko w rożnych opcjach pakietowych

Max Korzyści

Optymalny

Podstawowy

 

Dla firm, które chciałby zaprezentować online swoją ofertę, przygotowaliśmy kilka atrakcyjnych pakietów uczestnictwa w wirtualnej wystawie towarzyszącej IX Międzynarodowej Konferencji Borówkowej. Dostępne opcje znajdują się TUTAJ.
Dla wystawców przygotowaliśmy różne możliwości uczestnictwa w Międzynarodowej Konferencji Borówkowej online. Poprzez wirtualne stosika można przedstawić materiały filmowe, zamieścić materiały do pobrania w formie pdf., zebrać dane uczestników i odpowiedzieć na ich pytania. Dla wystawców przygotowane są 3 opcje pakietowe

Rejestracja

Wypełnij formularz

Wypełnij formularz i zostań wystawcą IX Międzynarodowej Konferencji Borówkowej (znajduje się TUTAJ)

Po dokonaniu zgłoszenia otrzymacie Państwo potwierdzenie Rejestracji jako wystawcy. Na kolejnym etapie otrzymacie od nas informacje dotyczące materiałów, jakie należy przygotować, aby zorganizować poprawnie stoisko. Po dostarczeniu nam wszystkich niezbędnych materiałów przygotujemy wirtualne stoisko, które zostanie umieszczone w strefie EXPO wystawców. Przypominamy, że w czasie trwania Konferencji powinna być dostępna osoba, która będzie mogła odpowiadać na pytania uczestników zarówno przez live chat, jak i poprzez transmisję video.

Co można zyskać ?

Wirtualny przekaz

Przedstaw swoją multimedialną ofertę

Przedstaw swoje produkty w formie filmów, materiałów pdf., ulotek

Zachęć uczestników do kontaktu (oferty specjalne, promocje)

Zapewnij ciekawy przekaz poprzez materiały filmowe i graficzne

Konferencja formie online daje tak naprawdę nieograniczone możliwości dotarcia do uczestników borówkowego rynku. Wirtualna forma stoiska umożliwia zapewnienie różnorodnej formy przekazu zarówno za pomocą materiałów filmowych czy graficznych, jak też poprzez przygotowanie specjalnych ofert zakupowych czy promocyjnych dla gości odwiedzających wirtualne stoiska. Zachęcamy do organizacji konkursów, quizów czy spotkań w ramach networkingu dla uczestników Konferencji.

Pytania

Masz pytania?

Nie wiesz, jak w pełni wykorzystać wirtualne stoisko Wystawcy. Zadzwoń do nas. Pomożemy, doradzimy!

Mariusz Podymniak
T: +48 608 500 501 / mariusz.podymniak@hortusmedia.pl

Gerard Słowik
T: +48 534 111 681 / gerard.slowik@hortusmedia.pl