Konferencja 2022

Jubileusz zobowiązuje, zatem X Międzynarodowa Konferencja Borówkowa będzie miała również szczególny charakter. Zapraszamy do udziału w wydarzeniu, które uważane jest za najważniejsze w borówkowej branży. Pozwala nawiązywać relacja biznesowe, poznawać ciekawych ludzi i zdobywać nową wiedzę.

X Międzynarodowa Konferencja Borówkowa

Data: 1-2 Marca, 2022

Miejsce: Polska, Ożarów Mazowiecki, Hotel Mazurkas ****

X Międzynarodowa Konferencja Borówkowa odbywać się będzie w formule hybrydowej. Stacjonarnie w Hotelu Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim (koło Warszawy) oraz poprzez transmisję online. Konferencja ma mieć charakter dwudniowy. Planujemy jej rozpoczęcie 1 marca. Od godziny 11.00 rozpocznie się już rejestracja i wstęp na część wystawową, a od godziny 14.00 pierwszy cykl wykładów. Wieczorem koło godziny 19.00 odbędzie się uroczysty jubileuszowy bankiet.

Drugi dzień będzie typowo konferencyjny. Konferencja jest przewidziana w godzinach 9.00-16.00. Dłuższe przerwy zapewnią uczestników możliwość spotkania się z wystawcami i indywidualnych rozmów biznesowych. Oprócz części stacjonarnej Konferencji przewidziana jest jej realizacja w trybie online.

Sprzedaż biletów rozpocznie się z początkiem stycznia 2022 roku. Zapisz się do naszego newslettera a poinformujemy się o dalszych etapach przygotowań do Konferencji 2022.

W przypadku dużego zagrożenia powodowanego przez Covid – 19 organizator zastrzega sobie zmiany formuły spotkania na formę zdalną