Partnerzy

 

Przed Tobą zestaw poręcznych narzędzi, które pomogą Ci opowiadać o warzywach i owocach w sposób ciekawy, kolorowy i spójny. Znajdziesz tutaj materiały przydatne do publikacji online i rzeczy do druku. Elementy idealne do wrzucania na portale społecznościowe oraz grafiki, które sprawdzą się w sklepach stacjonarnych. Projekty gotowe do użycia, a także szablony, które można wypełniać własnymi treściami. Każda sekcja poświęcona jest osobnemu zagadnieniu.

 

TSW to wystawa, która każdego roku przyciąga ponad 16 tys. odwiedzających. Na powierzchni 23 tys. m² swoją ofertę prezentuje ponad 400 wystawców z kraju i zagranicy. TSW to również platforma spotkań producentów owoców i warzyw z producentami maszyn ogrodniczych, środków ochrony roślin, nawozów, środków produkcji oraz dostawcami usług.

 

 

Podstawowym celem działalności Związku jest działanie na rzecz zapewnienia zrzeszonym w nim podmiotom pomocy w ich działalności statutowej oraz zorganizowania i rozwoju rynku owoców i warzyw poprzez rozwój i wszechstronne umacnianie pozycji grup i organizacji producentów owoców i warzyw.

 

POLISH BERRY COOPERATIVE jest zrzeszeniem 3 największych polskich Grup Producentów zajmujących się produkcją wysokiej jakości owocami borówki. „Tylko najlepsze jest wystarczająco dobre” – tak brzmi podejście, które przyniosło polskim plantatorom borówki światowy sukces i uznanie.

 

CELEM działalności STOWARZYSZENIA jest reprezentowanie plantatorów uprawiających borówkę amerykańską oraz popularyzacja konsumpcji tych wspaniałych owoców.