Informacje dla uczestników

Międzynarodowa Konferencja Borówkowa to doskonała okazja do zdobycia wiedzy o nowoczesnej uprawie borówki. W trakcie Konferencji poruszane są ważne dla producentów tematy związane z agrotechniką plantacji i czynnikami wpływającymi na dobre plonowanie borówki, ale też trendami rynkowymi. To właśnie one w ostatnim czasie wskazują jak należy produkować i jakie odmiany sadzić, by spełnić wymagania współczesnych odbiorców. Tu widoczne są duże ZMIANY i takie właśnie hasło przyświecać będzie VIII Międzynarodowej Konferencji Borówkowej. Odbywać się będzie ona 4 - 6 marca 2020 roku w Jachrance w Hotelu Warszawianka. Wybraliśmy to miejsce by móc zapewnić Państwu wygodne warunki do uczestnictwa w tym wydarzeniu, ale też zapewnić możliwość spotkania z wystawcami, firmami działającymi na borówkowym rynku oraz odbycia spotkań i rozmów biznesowych. Są to często niespotykane gdzie indziej wartości jakie oferuje Konferencja Borówkowa.

Wiedza i praktyka

W tym roku Konferencję zaczniemy już 4 marca szkoleniem na temat Zakładania plantacji, które odbywać się będzie w hotelu Warszawianka (w godzinach 14-18.00). W jego trakcie przybliżone będą trendy i wyzwania związane z tym tematem. By wziąć udział w tym szkoleniu należy zaznaczyć odpowiednią opcję podczas Rejestracji (udział jest w nim dodatkowo płatny). Główny dzień konferencyjny, 5 marca, odbywa się w całości w Hotelu Warszawianka. Przedstawione będą prelekcje wygłoszone przez najlepszych ekspertów z borówkowej branży, z kraju i zza granicy. Będzie okazja do spotkań, rozmów, dyskusji (zobacz PROGRAM). Dla wszystkich uczestników Konferencji przygotowane będą pakiety konferencyjne, a w nich kolejna publikacja Nowoczesna Uprawa Borówki, gdzie zebrane zostały wszystkie wygłaszane na Konferencji prelekcje. W tym dniu w ramach opłaty konferencyjnej dla wszystkich uczestników dostępna będzie kawa i herbata, oraz obiad. Wszystkie wykłady są tłumaczone symultanicznie na język polski i angielski.

Kolejny, i zarazem trzeci dzień Konferencji odbywać się będzie w plenerze na plantacji borówki (początek o godzinie 11.00). Odbędzie się tam pokaz cięcia borówkowych krzewów, prezentowane będą maszyny niezbędne do pracy na plantacjach borówki. Wstęp na pokazy na podstawie identyfikatora otrzymanego w dniu Konferencji. Dojazd na plantację we własnym zakresie lub autokarem (na plantację i powrót do hotelu), co należy zgłosić podczas składania zamówienia na Konferencję. 

Wcześniejsza rejestracja się opłaca

Warto dokonać wcześniejszej rejestracji i zapłacić mniej. Dokonując rejestracji i wpłaty do 20 lutego 2020, bilet na udział w Konferencji można wykupić za 280 zł/osobę. Opłata w Dniu Konferencji wynosić będzie już 350 zł. Dodatkowo płatny jest udział w uroczystej Kolacji, która odbywać się będzie w hotelu Warszawianka w dniu 5 marca (po zakończeniu Konferencji). Rejestrując się na Konferencję można wykupić Prenumeratę czasopisma Jagodnik na 2020 rok w obniżonej cenie 100 zł ( cena regularna prenumeraty to 120 zł). Opcja ta dostępna jest tylko dla uczestników, którzy zamawiają prenumeratę z wysyłką na terenie Polski. Dodatkowo płatne są udział w szkoleniu 4 marca (100 zł) oraz transport autokarem na plantację i powrót do hotelu (25 zł/osobę). 

W przypadku rezygnacji z udziału w Konferencji po dokonaniu już opłaty, możliwy będzie zwrot wpłaconej kwoty, przy zgłoszeniu do 15 lutego 2020.

 

Opłata konferencyjna nie uwzględnia noclegu w hotelu. Osoby zainteresowane noclegiem proszone są o bezpośredni kontakt z Recepcją hotelu Warszawianka. Szczegóły w zakładce MIEJSCE.

Jak się zarejestrować?

 • Wypełnij Formularz rejestracyjny dla Uczestników.
 • Opłać bezpośrednio przez DotPay lub tradycyjnym przelewem po otrzymaniu faktura Pro Forma
 • Wydrukuj otrzymany Voucher i zabierz go ze sobą na Konferencją (można też pokazać voucher na urządzeniu mobilnym).
 • Po okazaniu Vouchera w dniu konferencji wydane będą materiały konferencyjne i identyfikator
 • Korzystaj z wiedzy i kontaktów nawiązanych podczas VIII Międzynarodowej Konferencji Borówkowej

 Do zobaczenia na najważniejszym wydarzeniu borówkowej branży!

Kontakt i informacje:

 • Registration in english:
  + 48 664161991
 • Rejestracja uczestników:
  +48 662150117
 • Wystawcy i informacje:
  +48 608500501